Twój Cel

Pomożemy Ci go osiągnąć

TWÓJ PROBLEM
Lista najczęstszych przypadłości z którymi się zmagamy. Zapraszamy do zapoznania się z listą polecanych zabiegów dostosowanych do różnych problemów skóry.

ZMARSZCZKI

czytaj więcej

ZMARSZCZKI - to efekt naturalnego starzenia się skóry. Są to charakterystyczne zagłębienia powstałe w wyniku zwiotczenia włókien kolagenowych i elastynowych znajdujących się w Naszej skórze. Na ich powstawanie zwykle mają duży wpływ czynniki zewnętrzne, np. słońce, zła dieta. Nieestetyczne zagłębienia w skórze można zmniejszyć, stosując np. serum lub krem przeciwzmarszczkowy bądź korzystając z zabiegu kosmetycznego. Nasza Klinika preferuję kompleksowe połączenie dwóch powyższych metod. Zabiegi kosmetyczne zalecane dla skór dojrzałych z oznakami starzenia się to: mezoterapię z użyciem kwasu hialuronowego, wypełniacze z usieciowanym kwasem hialuronowym, terapie igłowe, radiofrekwencja mikroigłowa, silnie skoncentrowane fale ultradźwiękowe – Hi -Fu, terapie z użyciem peelingów chemicznych, tlenu oraz wiele innych dostępnych wśród Naszych ofert. Terapie z wykorzystaniem Naszych technologii i zabiegów kosmetycznych pragniemy uzupełnić domową pielęgnacją, która również zostaje przygotowana w Naszym gabinecie.

WIOTKA SKÓRA

czytaj więcej

WIOTKA SKÓRA - powstaje na skutek procesu zwykle związanego z naturalnym, fizjologicznym tokiem starzenia. W tym przypadku, w miarę upływu czasu, skóra traci swoje naturalne rusztowanie, staje się sucha i zaczyna tracić swoją jędrność. Kolagen zawarty w Naszej skórze ulega degradacji a zawartość kwasu hialuronowego sukcesywnie się zmniejsza z upływem czasu. Tkanki znajdujące się pod nią również ulegają przebudowie, przez co zmienia się kształt twarzy i ciała. W Klinice BeautifulLife problem wiotkiej skóry rozwiązujemy zwykle przy wykorzystaniu metod : radiofrekwencji mikroigłowej, Hi – Fu oraz terapii mikroigłowych z użyciem kwasu hialuronowego bądź osocza i fibryny bogatopłytkowej. W Naszej Klinice wykonujemy również zabiegi kosmetyczne , które przeprowadzane regularnie i w seriach pozwalają na dłużej cieszyć się jędrną skórą i wspomagają działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

TRĄDZIK

czytaj więcej

TRĄDZIK - jest chorobą zapalną skóry. Niestety, nie jest schorzeniem dokuczającym tylko młodzieży. Może również występować u osób dorosłych w każdym wieku. Cechuje się występowaniem zaskórników otwartych i zamkniętych, grudek, krost, guzków, a nawet torbieli ropnych umiejscowionych w okolicach łojotokowych (twarz, dekolt, plecy). W leczeniu trądziku bardzo ważna jest domowa pielęgnacja. Skóra trądzikowa wymaga dogłębnego, ale łagodnego oczyszczania do czego wykorzystujemy oczyszczanie wodorowo – kwasowe. Dodatkowo skutecznym składnikiem kosmetycznym jest kwas salicylowy, migdałowy, azelainowy i wiele innych dostępnych w Naszej Klinice. Ważnym czynnikiem wypływającym na stan cery jest również dieta, którą Nasi specjaliści również dostosują do Waszych potrzeb. Nasz zespół uwielbia łączyć terapie i metody leczenia co pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty.

PRZEBAWRWIENIA

czytaj więcej

PRZEBAWRWIENIA - jest to miejscowe i długotrwałe nagromadzenie nadmiaru barwnika skóry. Przebarwienia to złożony problem estetyczny, trudny do wyleczenia między innymi dlatego, że istnieje wiele ich typów. Przebarwienia częściej dotyczą kobiet niż mężczyzn. Wyróżniamy:
• przebarwienia pourazowe, przebarwienia posłoneczne, przebarwienia hormonalne,
• przebarwienia powstałe w wyniku przyjmowania leków np. antybiotyków czy leków psychotropowych
• przebarwienia wrodzone
Najlepsze efekty usuwania przebarwień uzyskuje się w przypadku terapii skojarzonej. Nasi specjaliści dysponują bogatą ofertą zabiegów, które pomogą usunąć niechciane plamy. Do terapii łączonych wykorzystujemy działanie peelingów chemicznych wraz z radiofrekwencją mikroigłową. Dodatkowo w Naszej Klinice posiadamy Laser Aleksandrytowy – Motus AY, który działa na melaninę zawartą w komórkach przebarwionej skóry i efektywnie usuwa dane przebarwienie.

ROZSZERZONE NACZYNKA

czytaj więcej

ROZSZERZONE NACZYNKA - to nieestetyczny problem, który najczęściej dotyczy skóry na twarzy. Przyczyn ich powstawania jest wiele, jednak najczęściej wymienia się czynniki genetyczne, hormonalne i środowiskowe. Popękane naczynka mogą pojawić się u osób w każdym wieku. Rozszerzone naczynka możemy zaobserwować na twarzy także u osób, które zmagają się z trądzikiem różowatym. Leczenie rozszerzonych naczynek na twarzy może przebiegać na kilka sposobów. Metodę dobiera specjalista w zależności od stopnia zaawansowania problemu i jego przyczyny. W Klinice BeautifulLife proponujemy możliwości usunięcia rozszerzonych naczyń na twarzy za pomocą Lasera Motus AY – Nd:YAG 1064nm. Dodatkowo ważna jest również suplementacja witamin oraz pielęgnacja domowa. Warto w odpowiedni sposób łączyć ze sobą różne metody postępowania , aby uzyskać optymalny efekt i pełną satysfakcję z zabiegu. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze najlepszej dla Ciebie terapii.

BLIZNY

czytaj więcej

BLIZNY - powstają na skutek różnych urazów, po przebytych chorobach, zabiegach operacyjnych, a także często są pamiątką po trądziku. Blizna wytwarza się na skórze, gdy ubytek sięga do skóry właściwej i do dalszych warstw skóry. Niechciane blizny stanowią spory defekt kosmetyczny, dlatego większość zmagających się z nimi osób chce się ich za wszelką cenę pozbyć. Współcześnie istnieje wiele metod, dzięki którym możemy je usunąć. W przypadku wieloletnich blizn najlepsze rezultaty przynosi terapia łączona tj. wykorzystanie kilku rodzajów zabiegów. W Klinice BeautifulLife proponujemy możliwości usunięcia blizn na twarzy za pomocą peelingów chemicznych, dają one obiecujące rezultaty w przypadku niewielkich i cienkich blizn. Oprócz złuszczania skóry i spłycania blizn, pobudzają one skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Inną metodą jest mezoterapia mikroigłowa emitująca fale radiowe RF, która powoduje ogrzanie skóry właściwej. Dochodzi do powstania nowego kolagenu, skrócenia i zagęszczenia jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji. Stosunkowo nowym rozwiązaniem jest terapia komórkami macierzystymi lub osoczem bogatopłytkowym, które pozyskuje się z krwi pacjenta.

NADMIERNE OWŁOSIENIE

czytaj więcej

NADMIERNE (NIECHCIANE) OWŁOSIENIE NA TWARZY I CIELE – Nadmierne owłosienie na może być krępujące i wstydliwe. Przyczyną ich powstania mogą być uwarunkowania genetyczne, zaburzenia hormonalne. Męskie hormony stymulują wzrost włosów, zwiększają ich grubość i pogłębiają ciemny kolor. Nadmierne owłosienie na twarzy może występować nad górną wargą, na brodzie, szyi i baczkach. Oprócz ciemnych i grubych włosków mogą się pojawić również objawy towarzyszące takie jak: przetłuszczanie się włosów, zmiany łojotokowe na skórze, łysieniem na głowie czy nieregularne miesiączki. Spokojnie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie na pozbycie się zbędnych, mało estetycznych włosów, które poprawią komfort psychiczny i umożliwią Ci normalne funkcjonowanie bez uczucia wstydu. W Klinice BeautifilLife proponujemy depilację laserową za pomocą Lasera Motus AY - aleksandryt (755nm). Jest to najlepsza i najbardziej efektywna metoda usuwania zbędnego owłosienia i co najważniejsze całkowicie bezbolesna, jest więc to doskonała alternatywa dla osób z niższym progiem bólowym.

USTA

czytaj więcej

USTA - możesz powiększyć, nawilżyć, nadać im wymarzony kształt, skorygować asymetrię, a nawet zniwelować zmarszczki w ich okolicy. Nasi specjaliści wykorzystują certyfikowane preparaty z usieciowanym kwasem hialuronowym co pozwala uzyskać piękne, nawilżone i pełne usta.

ŁYSIENIE

czytaj więcej

ŁYSIENIE - jest powszechnie występującym problemem, z którym borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. U niektórych łysienie objawia się przerzedzeniem lub utratą włosów na całej powierzchni głowy u innych rozpoczyna się na koronie i rozszerza na pozostałe partie. Do najczęstszych przyczyn łysienia mężczyzn należą uwarunkowania genetyczne i hormonalne. Nadmierne wypadanie włosów może być również skutkiem długotrwałego stresu, przebytych chorób, przyjmowanych leków czy złej diety. Łysienie androgenowe jest najczęściej występującym typem łysienia u mężczyzn – dotyczy aż 95% łysiejących. Aby zapobiec wypadaniom włosów oraz przyspieszyć ich odrost i zagęszczenie stosujemy preparaty na bazie kompleksu peptydowego i kwasu hialuronowego czyli tzw. Peptydowej Terapii Włosów Dr CYJ

OPADAJĄCE POWIEKI I WORKI POD OCZAMI

czytaj więcej

OPADAJĄCE POWIEKI I WORKI POD OCZAMI - Opadająca powieka to schorzenie, które polega na powstaniu fałdu skóry na górnej powiece. W większości przypadków opadanie powieki jest związane z procesem starzenia się skóry , kiedy zaczyna zanikać produkcja włókien kolagenowych i elastyny. Skóra traci wtedy jędrność i elastyczność, przez co staje się wiotka. Jeśli powieki nie opadają tak bardzo, czasami zamiast klasycznego zabiegu, wystarcza jedna z metod w Naszej Klinice czyli wykorzystanie radiofrekwencji mikroigłowej, czyli tzw. nieoperacyjny lifting. Zespół Kliniki BeautifulLife posiada alternatywę dla chirurgicznej plastyki powiek czyli nowoczesny zabieg z wykorzystaniem plazmy. Jednoczesne ogrzewanie oraz ochładzanie tkanek w skórze za pomocą wspomnianej plazmy, pozwala na osiągnięcie efektu obkurczenia i wygładzenia zwiotczałej skóry.

CIENIE

czytaj więcej

CIENIE - Sińce pod oczami to nieestetyczny problem. Sine oczy sprawiają, że cala twarz wygląda na smutną, zmęczoną, a nawet chorą. Podkrążone oczy bywają oznaką choroby, ale zdecydowanie częściej wynikają z naszych zaniedbań i przemęczenia. Nasi specjaliści potrafią się uporać z takim problemem. Oferta, która proponujemy na sińce pod oczami to: mezoterapia z użyciem kwasu hialuronowego, terapia mikroigłowa, terapia osoczem bogatopłytkowym oraz radiofrekwencja mikroigłowa a ponadto pełna oferta kremów do pielęgnacji domowej, które wspomogą uzyskanie efektów. Rezultaty gwarantowane!

BRODAWKI, WŁÓKNIAKI

czytaj więcej

BRODAWKI, WŁÓKNIAKI - Nieestetyczne zmiany na skórze często wprawiają w zakłopotanie. Brodawki mogą pojawiać się w okolicy ust, języka, odbytu, pochwy, pach, szyi, rąk, czy stóp. Są to zmiany na skórze, które określić można mianem niejednorodnych. W leczeniu kurzajek stosuje się metody zabiegowe i zachowawcze. Włókniaki to łagodne zmiany, powstające wskutek nadmiernego namnożenia komórek tkani łącznej – fibroblastów – w pewnym fragmencie skóry. Nasza Klinika proponuję terapię wykorzystującą mikrowiązkę plasmy w celu usunięcia niechcianych zmian na skórze. Jeden zabieg i po PROBLEMIE !

CELLULIT

czytaj więcej

CELLULIT – potocznie nazywany „pomarańczową skórką”, to następstwo nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w tkance podskórnej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Mamy nierówną i pofałdowaną powierzchnię skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i piersi. Podstawą walki z „pomarańczową skórką” jest odpowiednia dieta mająca na celu detoksykację organizmu, aktywność fizyczna oraz prawidłowa pielęgnacja ciała. Walka będzie skuteczna, jeśli te trzy kluczowe czynniki stosowane są razem i systematycznie. Cellulitu się nie leczy, lecz można wpłynąć na jego redukcję z pomocą endermologii wykonywanej w Naszej Klinice. Endermologia pobudza metabolizm, co za tym idzie eliminuje toksyny z organizmu, usuwa zastoje wodne i redukuje cellulit.

ZNISZCZONE I SUCHE DŁONIE

czytaj więcej

ZNISZCZONE I SUCHE DŁONIE – Częste mycie rąk i dezynfekcja to konieczność, nie tylko w czasie epidemii. Ale nawyki te mają też swoje nieprzyjemne konsekwencje. Przesuszona, szorstka, a często nawet spierzchnięta i pękająca skóra rąk nie tylko wygląda nieestetycznie, ale też powoduje duży dyskomfort. Częsta dezynfekcja, mycie rąk płynami zawierającymi alkohol, ale też kontakt dłoni z detergentami czy ze zmienną temperaturą powietrza sprawia, że skóra na dłoniach staje się coraz bardziej wysuszona. Co na to mamy? :
• Peeling
• Pielęgnacja
• Radiofrekwencja mikroigłowa – również do zwalczania nadpotliwości

OPONKA NA BRZUCHU I BOCZKI

czytaj więcej

OPONKA NA BRZUCHU I BOCZKI - Oponka to powszechna dolegliwość. Jednak nie powinniśmy jej bagatelizować. Boczki i oponka na brzuchu może być spowodowana różnymi dolegliwościami, chorobami czy złymi nawykami. Zwykle są to nagromadzone komórki tłuszczowe zlokalizowane w powyżej wymienionych miejscach. Aby je usunąć Nasz Zespół proponuje terapie z wykorzystaniem technologii Hi-Fu, która sprawnie i szybko rozbija adipocyty. Dodatkowo wykorzystujemy zabiegi endermologii do pobudzenia komórek tłuszczowych do przebudowy i szybszej ich redukcji a dodatkowo stymulujemy włókna kolagenowe do wymodelowania i napięcia skóry na brzuchu i boczkach.

WIOTKA SKÓRA

czytaj więcej

WIOTKA SKÓRA - powstaje na skutek procesu zwykle związanego z naturalnym, fizjologicznym tokiem starzenia bądź w przypadku nadmiernego rozciągnięcia skóry. Tkanki znajdujące się pod nią również ulegają przebudowie, przez co zmienia się kształt ciała. W Klinice BeautifulLife problem wiotkiej skóry na ciele rozwiązujemy zwykle przy wykorzystaniu metod : radiofrekwencji mikroigłowej, Hi – Fu oraz endermologii. W Naszej Klinice wykonujemy również zabiegi kosmetyczne , które przeprowadzane regularnie i w seriach pozwalają na dłużej cieszyć się jędrną skórą i wspomagają działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

ROZSTĘPY

czytaj więcej

ROZSTĘPY - bez wątpienia rozstępy stanowią problem wielu kobiet. Pojawiają się one na przykład po ciąży bardzo szpecąc biust, brzuch, uda czy pośladki. Rozstępy to nic innego jak blizny, które pojawiają się na skutek nadmiernego rozciągnięcia się skóry w krótkim czasie. Zbyt szybko narastające na jej powierzchni napięcie znacznie osłabia, tworzące ją struktury. Skutkuje to rozstępami, czyli równoległymi i nieregularnymi liniami na ciele. Usuwanie rozstępów jest bardzo trudne, ponieważ nie ma radykalnej metody kosmetycznej w widoczny sposób wpływającej na ich całkowite zlikwidowanie.

Potrzebna Ci porada specjalisty

napisz do nas, z pewnością pomożemy