O Nas

Klinika BeautifulLife

to miejsce, w którym twoje ciało spotyka się z wiedzą i doświadczeniem Naszego zespołu. Misją Naszej kliniki jest zrozumienie potrzeb oraz spełnianie oczekiwań Naszych pacjentów poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług, poczynając od wyszkolonego zespołu, doboru profesjonalnych kosmetyków oraz wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń o wysokiej skuteczności.

Nasi Pracownicy

Beata Ryczałowska

Położna, Kosmetolog
Beata jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi gdzie uzyskała tytuł magistra. Ukończyła również studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku Kosmetologii Bioestetycznej.


Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny, kosmetologii oraz medycyny estetycznej, które zdobywała w renomowanych klinikach pracując z wybitnymi specjalistami.

Jolanta Wypyszewska

Kosmetolog
Jolanta to absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Akademii Morskiej w Gdyni gdzie uzyskała tytuł magistra. Dodatkowo ukończyła studia na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.


Doświadczenie zdobyła w wieloletniej pracy z wykorzystaniem terapii laserowych. W swojej pracy zajmowała się również zabiegami z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Potrzebna Ci porada specjalisty

napisz do nas, z pewnością pomożemy